Úvod > Aktuality

Štítky:

Šablony OP JAK

ZŠ a MŠ Štěpánkovice – Personální podpora, profesní rozvoj pedagogů, inovativní vzdělávání žáků a spolupráce s rodiči žáků

Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice zahájila dne 1. září 2022 realizaci projektu ZŠ a MŠ Štěpánkovice šablony OP JAK. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Jan Amos Komenský.   Cílem projektu je přispět k zajištění rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání pro všechny děti a žáky prostřednictvím podpůrných personálních pozic, vzdělávání pracovníků škol, vzájemného sdílení zkušeností, spolupráce a podpory zavádění inovativních metod výuky.

Publikováno 15. 8. 2023 21:55

Exkurze VII. třídy v Čeladné

V úterý 11. 10. se žáci sedmého ročníku vypravili do lesnické školky v Čeladné, kde je očekával pan Zálesný spolu se zaměstnanci Biskupských lesů, kteří mají na starosti lesy v okolí Ondřejníku, části Beskyd, která je postižena polomy a devastujícím působením kůrovce. V průběhu úvodních aktivit byli žáci rozděleni do dvou skupin.

Publikováno 15. 8. 2023 21:51

Úspěch v okresním finále přespolního běhu

Základní škola Štěpánkovice slaví úspěch. Ve čtvrtek 22. září se naše škola zúčastnila okresního kola v přespolním běhu v Opavě u Stříbrného jezera. Celkově jelo naši školu reprezentovat 29 dětí, které byly vybrány na základě umístění ve školním kole přespolního běhu. Počasí sportu přálo a celý závodní den si mohli žáci užít v příjemné sportovní atmosféře.

Publikováno 15. 8. 2023 21:18

Oznámení pro rodiče - Provoz MŠ

6,00 – 7,00 hodin - provoz pouze ve třídě Kuřátek 7,00 – 15,45 hodin - provoz ve všech třídách MŠ 15,45 – 16,30 hodin - provoz pouze ve třídě Kuřátek Děti přivádějte do MŠ nejpozději do 8,30 hodin /MŠ se v 8,30 zamyká/. Děti předškolního věku přivádějte do 8,00 hodin /povinná předškolní docházka/. Po obědě si děti vyzvedněte nejdříve ve 12,15 hodin. Vyčkejte, až učitelky otevřou třídu do šatny. V poledne se MŠ odemyká od 12,15 – 12,35 hodin. Odpoledne se MŠ otevírá ve 14,30 – 16,30 hodin.

Publikováno 15. 8. 2023 11:31