Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Soutěž v technických dovednostech - 26. dubna 2023

Soutěž v technických dovednostech - 26. dubna 2023Datum konání:
26.4.2023

Dne 26.4.2023 jsme se vydali na Střední školu technickou v Opavě. Měli jsme možnost se zde zúčastnit soutěže žáků základních škol v technických dovednostech.  Soutěž byla rozdělena na dvě části. První  část byla zaměřena na kovoobráběcí práce. Druhá pak na elektrotechniku. „Měl jsem možnost si vyrobit ze železa sklenářské kladívko. Sice to bylo těžší, ale dalo se to zvládnout. Musel jsem si s tím trošku pohrát a taky přemýšlet, jak to vyrobit. Času ale  bylo dostatek, takže se to dalo zvládnout. Kolektiv byl super. Mistr se nám věnoval, rád nám pomohl a poradil.“ 

Matěj Kubín

„Zaujal mě úkol sestavit kapesní svítilnu. Bavilo mě ji sestavovat. V technické soutěži jsem se umístil na druhém místě a obdržel jsem pěknou cenu.“

Matěj Svačina