Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nový rezervační systém Sportovního areálu Štěpánkovice

Nový rezervační systém Sportovního areálu ŠtěpánkoviceS radostí Vám přinášíme zprávu o spuštění nového rezervačního systému Sportovního areálu Štěpánkovice, který umožní jednodušší a pohodlnější objednávání sportovišť. Od 1.3.2023 mohou zájemci rezervovat kterékoli sportoviště z pohodlí svého domova. Pro využívání systému stačí jednoduše se zaregistrovat a následně se přihlásit do rezervačního systému, kde získají přehled o svých rezervacích, platbách, kreditu či permanentkách.

Díky systému mohou návštěvníci sportovního areálu platit za vstup na sportoviště přes svůj účet či u obsluhy areálu, což eliminuje potřebu nosit hotovost. V květnu jsme také přidali nové druhy permanentek, což umožňuje zvýhodněné vstupné bez potřeby uzavírání písemných dohod.

Informace o rezervačním systému naleznete na webových stránkách nebo u obsluhy Sportovního areálu. Systém poskytuje přehled o všech sportovištích, která mohou návštěvníci využívat, a zároveň zobrazuje aktuální obsazenost. Snažíme se předejít situacím, kdy jsou sportoviště plně obsazená a zákazníci jsou tak omezeni v možnosti sportovat.

V současné chvíli pracujeme na zřízení platební brány, což zlepší pohodlí návštěvníků při rezervací jednotlivých sportovišť. Věříme, že se nám podaří již brzy tento cíl splnit a naši klienti tak budou moci využívat všechny funkce nového systému stejně pohodlně, jak je v současné moderní době běžné.

Nově jsou také k dispozici možnosti využití hřiště pro florbal a tělocvičen v období letních prázdnin.

Každý nový záměr se často setkává s prvotním odmítavým postojem a vyžaduje si konkrétní kroky reagující na potřeby cílového zákazníka. Věříme pevně, že nové možnosti, které tento produkt přináší, budou sportovními nadšenci oceněny.

Pavla Burdíková administrátor rezervačního systému Sportovního areálu Štěpánkovice