Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Florbalový turnaj ČEPS cup

Florbalový turnaj ČEPS cupDatum konání:
23.11.2023

Ve čtvrtek 23. listopadu se chlapci ve věku od 2. do 5. ročníku zúčastnili florbalového turnaje ČEPS Cup na ZŠ v Bolaticích. V rámci této soutěže se střetlo osm týmů, včetně reprezentace naší školy.

ZŠ Štěpánkovice byla zařazena do skupiny B spolu s týmy ZŠ Dolní Benešov, ZŠ Hať a ZŠ Sudice. První zápas, v němž naši žáci soupeřili s Dolním Benešovem, skončil pro nás velmi úspěšně se skóre 8:3. Podobně úspěšný byl i náš střet s týmem ze Sudic, který jsme vyhráli 8:2. Poslední zápas ve skupině s Hatí byl rovněž úspěšný s konečným výsledkem 7:2. Náš tým dominoval ve skupině s celkovým skóre 23:7. Další výzvou bylo utkání s týmem ZŠ Kravaře ze skupiny A, avšak nekompromisní výkon soupeře nám přinesl prohru s výsledkem 2:4.

Naši vynikající chlapci si z turnaje odnesli zasloužené druhé místo. Během celé soutěže prokázali správného týmového a sportovního ducha, který byl doprovázen vzájemným respektem a příjemnou sportovní atmosférou.

Rádi bychom poděkovali za účast následujícím hráčům:

Matyáš Harazim III.B
Václav Wollný IV.B
Filip Luzar III.B
Filip Hartoš V.A
Filip Nevřela V.B
Jakub Nevřela V.B
Matouš Poskočil V.B
Jan Stromský V.A
David Stromský II.A

Chlapcům gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů. Děkujeme také sportovnímu klubu FBC Letka, za výpomoc v přípravě na turnaj.

Mgr. Marek Moravec