Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 6. A třída na vánočních trzích v Opavě

6. A třída na vánočních trzích v Opavě6. A třída na vánočních trzích v Opavě

Blíží se čas Vánoc. Odevšud zní koledy, domov voní cukrovím a celá rodina se schází. Vánoční atmosféru si společně jela užít i třída VI.A. Děti nasadily čepice, rukavice, oblékly zimní bundy a autobusem vyrazily na vánoční trhy do Opavy. Na Dolním náměstí navštívili tvořivé dílničky, kde si každý vyrobil svícen z přírodních materiálů. Ten svou vůní jehličí pak provoněl domovy všech zúčastněných dětí. Následovala procházka vyzdobenou Opavou směrem na Horní náměstí, během níž se postupně setmělo, a vánoční světýlka uchvátila oči zvídavých dětí. Nechyběla ani společná fotka u vánočního stromu na Dolním náměstí. Děti se domů vrátily zimou zkřehlé ale zároveň plné zážitků. A kousek té vánoční atmosféry si přinesl každý domů.

Mgr. Petra Lichá