Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zábavné odpoledne pro rodiče žáků III.B

Zábavné odpoledne pro rodiče žáků III.BDatum konání:
30.5.2023

V úterý 30. května odpoledních hodinách žáci 3. B spolu s třídní učitelkou Lenkou Kašnou uspořádali pro rodiče vystoupení v prostorách venkovní učebny. Vystoupení mělo 3 části. První část byla věnována maminkám. Děti pro maminky zarecitovaly básničky a zazpívaly písničky. V druhé části tohoto odpoledního vystoupení některé děti předvedly svým rodičům co se naučily v kroužcích – velice pěkně zahrály na flétny, a také zazpívaly písničku Co je tam dál ze známe pohádky Odvážná Vaiana. V poslední třetí části žáci ukázali, jak se v tomto školním roce v hodinách českého jazyka naučili formou písniček vyjmenovaná slova, slovní druhy a pádové otázky. Všichni jsme si toto zábavné odpoledne užili.

Mgr. Lenka Kašná