Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výlet třídy 7.B

Výlet třídy 7.BDatum konání:
18.6.2024

V úterý 18. 6. v 7.15 jsme se sešli před školou. Do autobusu jsme nastoupili v 7.30 a vyrazili směr Teplice nad Bečvou.

Na místě jsme byli dříve než bylo naplánováno, ale naštěstí nám prohlídku jeskyně přesunuli na dřívější dobu. Záhy jsme se ocitli v podzemí Zbrašovských aragonitových jeskyní, kde byl chládek, krápníky, vlhko a oxid uhličitý, který nám naštěstí nezpůsobil žádnou neplechu.

Po prohlídce jsme měli hodinový rozchod v centru lázeňského městečka Teplice a využili jsme ho k občerstvení a nákupu zajímavých předmětů.

Poté jsme se přesunuli na hrad Helfštýn, kde jsme si poslechli příběh celé existence hradu, prohlédli mohutné hradby, vysoké věže s krásnými vyhlídkami do okolí, hradní palác, podzemí, výstavu soch ze železa. Po obědové přestávce jsme vyrazili k domovu a jak je naším zvykem, celý výlet jsme zakončili na nejbližší benzince, kde jsme mohli utratit zbylé peníze. Celou dobu bylo nádherné letní počasí. Náš výlet se vydařil !

Žáci a třídní učitelka 7.B