Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoční koncert

Vánoční koncertDatum konání:
1.12.2023

Štěpánek si opět zazpíval s Inflagranti

 

V pátek 1.12. se v sále obecního domu uskutečnil vánoční koncert smyčcového tria Inflagranti, jejímž hostem byl tentokrát známý frotman skupiny Kabát Josef Vojtek.

Štěpánek s radostí přijal nabídku zazpívat si po 4 letech s těmito dámami, neboť minulé vystoupení bylo velmi úspěšné, a navíc okořeněné účastí na natáčení televizního pořadu Ostravské televize s názvem Sama doma.

Také tentokrát se Štěpánek pilně připravoval na základě zaslaných hudebních podkladů. Zkouška na živo proběhla až v pátek, v pozdních odpoledních hodinách, neboť dopravní situace zdržela hudebníky o více než hodinu. Přesto všechno proběhlo bez problémů a Štěpánek si mohl zazpívat nejen společně s Inflagranti a Josefem Vojtkem, ale střihl si také 4 samostatné písně, s doprovodem klavíru a fléten, za které byl oceněn uznáním hudebních hostů a sklidil bouřlivý potlesk publika.

Zpěváčci Štěpánku si to také náramně užili. A přestože to pro některé bylo teprve první vystoupení, nezalekli se tak velkého publika, šli do toho naplno a už se velmi těší na další vystoupení. Tak ať jim to nadšení vydrží co nejdéle.

                                                                                     Andrea Antlová