Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Týdenní výjezdní lyžařský kurz - Vaňkův kopec

Týdenní výjezdní lyžařský kurz - Vaňkův kopecDatum konání:
13.2.2023

Lyžařský kurz na Vaňkově kopci

V pondělí 13.2. začal pro děti ze Štěpánkovic další ročník výjezdního lyžařského kurzu na Vaňkově kopci. Hned po příjezdu, byly děti rozděleny do tří skupin podle lyžařských dovedností, obuly se do lyžáků, nasadily helmy a hurá na kopec. Přestože počasí nebylo ideální a místy dost pršelo, nenechaly se odradit a odvážně se pustily do tréninku na páteční závody. O přestávce se děti osvěžily čajem a doplnily energii malou svačinkou. Nejlepší skupina se po přestávce pustila i do výjezdu na pomě a sjíždění hlavního kopce, i když zatím jen z poloviny. Všichni se opravdu snažili a paní trenérka je moc chválila. Zpátky ke škole jsme dorazili před půl pátou, kde už na děti nedočkavě čekali rodiče, aby se dozvěděli, jak se jim dnes dařilo.

Doufejme, že se v příštích dnech počasí umoudří a vykoukne na nás i sluníčko.

Mgr. Andrea Antlová