Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Talent show 2024

Talent show 2024Datum konání:
17.5.2024

V pátek 17.5. se před pátou hodinou rozezněla sálem obecního domu znělka britské verze talentové soutěže a všichni věděli, že nastal čas, kdy se před publikem objeví ti největší talenti základní a mateřské školy ve Štěpánkovicích.

Nejlepší čísla byla vybírána ve dvou školních kolech. To na vyšším stupni proběhlo během říjnové SUPERSHOW, na nižším stupni jsme nejlepší vystoupení vybírali 7. května.

Už v rámci školních kol nás překvapilo, kolik šikovných a nadaných dětí na naší škole máme. A proto mohl být sestaven program, který čítal 25 čísel a představili se v něm jednotlivci i skupiny dětí ze základní i mateřské školy. Celou show orámoval pěvecký sbor Štěpánek, který zazpíval na začátku a ujal se i posledního vystoupení.

Programem provázely paní učitelky Andrea Antlová a Petra Lichá, které měly na starosti hlavní organizaci školních kol i závěrečné show.

V plně obsazeném sále zněl po každém čísle bouřlivý potlesk a některá čísla, zvláště ta, jejíž součástí byla chytlavá hudba, byla doprovázena i skandování. V posledním vystoupení se publikum přidalo ke Štěpánku a zazpívalo si s ním refrén písně Mléčný bar, jehož slova některým nadlouho utkvěla v paměti.

První ročník soutěže Talent 2024 se velmi povedl, hlavně díky podpoře a vstřícnosti vedení školy. Obrovský dík však patří všem, kteří se podíleli na přípravě vystoupení a organizaci jak školních kol, tak i závěrečné show. Děkujeme také Sdružení rodičů, které se postaralo o naše hladová a mlsná bříška.

A už teď jsme hrozně zvědaví, čím nás děti překvapí příště.

                                                                                                                          Andrea Antlová