Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní florbalový turnaj - 19. ledna 2023

Školní florbalový turnaj - 19. ledna 2023Datum konání:
19.1.2022
Školní florbalový turnaj - 19. ledna 2023

Dne 19.1. se na naší škole uskutečnil tradiční turnaj tříd druhého stupně ve florbale. Nakonec se zúčastnilo všech šest tříd vyššího stupně od šesté třídy až po devátou. Hrálo se systémem každý s každým, takže na žáky čekala opravdu vydatná porce zápasů. V krásné atmosféře za skandování fanoušků nakonec nasbírala nejvíce bodů devátá třída. Chtěl bych účastníkům turnaje poděkovat za předvedené výkony, pomoc při přípravě a úklidu turnaje, za jejich nesmírné nasazení a smysl pro fair play. Fanouškům děkuji za vytvořenou atmosféru a Karolíně Vinárkové, Julče Ratajové a Adéle Stuchlíkové z VIII. B za pomoc se zapisováním výsledků.

Konečné pořadí:

  1. IX. třída
  2. VIII. B třída
  3. VI. B třída
  4. VIII. A třída
  5. VI. A třída
  6. VII. třída

Mgr. Ivo Hofer