Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projektový den "Moje třída" - 2. září 2022

Projektový den "Moje třída" - 2. září 2022Datum konání:
2.9.2022
Projektový den "Moje třída" - 2. září 2022

Už tu máme nový školní rok. Dva měsíce prázdnin uplynuly jako voda a děti opět usedly do školních lavic. Aby to pro ně nebyl až tak velký šok a mohly se pomalu rozkoukávat, sdělovat si zážitky se svými spolužáky i učiteli, připravili si pro ně jejich třídní učitelé projektový den. V pátek 2. 9. se žáci rozmístili po budově školy a jejím areálu, některé třídy absolvovaly procházku po okolí. Některé třídy se seznamovaly s novými třídními učiteli. Žáci si povídali o prázdninových radovánkách, výletech, dovolených či táborech. Vytvářeli si třídní pravidla, hráli seznamovací hry.

Zapomenout nesmíme na naše nové prvňáčky, kteří spolu s paními učitelkami absolvovali „Pohádkovou cestu za pokladem“, na níž plnili úkoly z našich pohádek. Na závěr na ně čekala sladká odměna.

Všechny třídy na závěr projektového dne vytvořily své třídní tabule, které zdobí chodbu školy. Celý den nás provázela příjemná kamarádská nálada, užili jsme si spoustu legrace.

Mgr. Aneta Sofie Lorencová