Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Příměstský tábor 2023

Příměstský tábor 2023Datum konání:
17.7.2023
Datum ukončení:
28.7.2023

V obci Štěpánkovice se bude opět po roce pořádat ve školním sportovním areálu příměstský tábor. Jelikož minulý ročník sklidil velký úspěch, příměšťák letos proběhne ve dvou turnusech:

  • 1. turnus - 17.7 - 21.7.2023
  • 2. turnus - 24.7 - 28.7.2023

>Tento letní příměstský tábor je pro děti od 6 do 13 let, pro kluky i holky. Akce je zaměřena na pohybovou a sportovní aktivitu parkour, je vhodná pro úplné začátečníky i pro pokročilé, na své si však přijdou i děti, které se jen rády hýbou. Účastníci se mohou těšit na nabitý program, který s sebou přinese mnoho pohybových, týmových, výtvarných aktivit a her. V areálu bude postaveno venkovní parkourové hřiště s trampolínou, překážkami, zábradlím i airtrackem. Strava (dop. svačina, oběd, odp. svačinka) zajištěna!

Kvůli velkému zájmu již momentálně zbývá pár posledních volným míst. Více informací a registrace.

Těšit se na Vás budou lektoři ze sportovního klubu Parkour SCHOOL, z.s.