Úvod > Aktuality > Piškvorkový turnaj

Piškvorkový turnaj

16.11.2023

Den studenstva jsme oslavili den předem, tedy 16.11.2023, bojem křížků a koleček! Ano, rozhodli jsme se o obnovení piškvorkového turnaje mezi žáky 2. stupně, a to po dvouleté pauze.

Do piškvorkového turnaje se zapojili žáci všech ročníků druhého stupně a také část pedagogického sboru. Na začátku turnaje se proti sobě postavilo 20 soutěžících. Po prvním kole jsme se s půlkou oficiálně rozloučili, ale valná většina zůstala a hrála proti sobě pro radost, nebo fandila kamarádům, kteří postoupili do druhého kola.

Další kolo znamenalo pro dalších pět hráčů konec soutěže. Do semifinále tedy postoupilo pět nejlepších hráčů, kteří se spolu museli utkat všichni navzájem. Odehrálo se tedy 10 piškvorkových zápasů, které o vítězi nerozhodly jednoznačně. O třetí místo se utkala paní učitelka Lichá s panem učitelem Mitorajem - zvítězil p. učitel Mitoraj, a o první místo bojovali  Pepa Baránek a Antonín Štědroň. Pomyslnou zlatou medaili obdržel Tonda Štědroň, stříbrnou Pepa Baránek a bronzovou pan uč. Mitoraj. Výherci si domů odnesli sladkou odměnu a bezesporu skvělý pocit z dobře odvedených výkonů :-)

Všem děkujeme za účast a budeme se těšit zase za rok :-)

Mgr. L. Holubová