Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fotbalový turnaj starších žáků - 19. dubna 2023

Fotbalový turnaj starších žáků - 19. dubna 2023Datum konání:
19.4.2023

Fotbalový turnaj žáků osmých a devátých tříd

Ve středu 19. 4. se naše škola po delší době zúčastnila fotbalového turnaje pro žáky osmých a devátých tříd, který se uskutečnil za nepříliš pohostinného počasí na umělé trávě v Kylešovicích. Naše fotbalisty čekaly souboje s družstvy Kravař, Velkých Hoštic a opavských škol ZŠ Edvarda Beneše a ZŠ Mařádkova.

Hned v prvním zápase se nám po bezbrankové remíze v základní hrací době podařilo v penaltovém rozstřelu zvítězit nad pozdějším vítězem turnaje ZŠ E. Beneše. Bohužel v následujícím utkání se ZŠ Mařádkova se k nám po stejném výsledku v základním čase štěstěna v penaltovém rozstřelu nepřiklonila a my tak utrpěli první porážku. Následovaly další dvě porážky s celky Velkých Hoštic (1:4) a Kravař (0:1). Výsledkem se ziskem 3 bodů bylo 4. místo.

Přestože konečné 4. místo z pěti nepůsobí jako bůhvíjaký výsledek, je třeba dodat, že si naši kluci, až na jedinou výjimku nepodařeného druhého poločasu s Velkými Hošticemi, počínali velice slušně a svým soupeřům byli víc než důstojnými protivníky. Za žádným z družstev nikterak nezaostávali a nebýt špatné koncovky, bylo by konečné umístění mnohem lepší. Poděkování patří celému týmu.

Sestava: Ondřej Prasek, David Hanzlík, Matěj Přeučil, Filip Mac, Jan Pistorius, Matyáš Ceplý, Oliver Solisch, Štěpán Vendelí

Mgr. Jakub Chřibek