Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do 1. třídy - 18. dubna 2023

Zápis do 1. třídy - 18. dubna 2023Datum konání:
18.4.2023

18. dubna 2023 nebyl v naší škole jen obyčejným dnem. Pro naši školu to byl den zápisu dětí do 1. třídy. Od dopoledních hodin si tento den užívaly žákyně 9.třídy, protože, jak je ve škole tradicí, ony jsou ty pohádkové postavičky, které vítají budoucí prvňáčky. Budoucí prvňáčci se mohli tedy setkat s princeznou, vílou Amálkou, tučňákem, muchomůrkou, včelkou, klaunem, myškou Minnie či s Pipi Dlouhou punčochou. 

Od 12 hodin začali přivádět rodiče své děti do školy. U vstupu je čekaly naše milé pohádkové postavy, které děti dovedly paní učitelce. Ta si je už přebírala do jednotlivých tříd, kde formou hry zjišťovala jejich základní dovednosti potřebné pro vstup do 1. ročníku.

Za svou pilnou práci byly děti odměněny získáním drobné odměny a památečního listu, který jim bude zápis do 1.třídy připomínat.

S pomocí učitelek zdejší školy bylo přijato 32 dětí do budoucích 1.tříd.

Věříme, že si zápis děti užily a budou na tento den rády vzpomínat a do školy se těšit.
Dětem přejeme ještě spoustu her ve školce, pak krásné prázdniny a 4.září 2023 se na ně těšíme.

Pavla Burdíková