Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Florbalový turnaj Čeps cup - 13. prosince 2022

Florbalový turnaj Čeps cup - 13. prosince 2022Datum konání:
13.12.2022

V úterý 13.12 se naši žáci z 5.A a 5.B třídy zúčastnili okresního kola florbalového turnaje v Bolaticích v rámci ČEPS cupu. Jednalo se o turnaj pouze pro chlapce. Celkově soutěžily v naší skupině 4 týmy (Bolatice, Bohuslavice, Hlučín a Štěpánkovice). Herní čas jednoho utkání tvořil 12 minut a hrací systém 3+1.

Níže přikládáme konečné skóre jednotlivých zápasů:

1) Hlučín – Štěpánkovice 3:2

2) Bohuslavice – Štěpánkovice 0:3

3) Bolatice – Štěpánkovice 3:2

Naši žáci předvedli kvalitní hru a vybojovali tak 3. místo. Turnaje se zúčastnili tito žáci: Michal Baránek, Štěpán Baránek, Pavel Kubín, Petr Doležal, Matěj Josefus, Gabriel Murcek, Max Tomíček, Matěj Hladký, Mikuláš Malohlava, Samuel Nohál, Matěj Prchala, Martin Stuchlík.

Za reprezentaci školy chlapcům děkujeme.

Mgr. Marek Moravec