Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den dětí plný soutěží - 2. června 2023

Den dětí plný soutěží - 2. června 2023Datum konání:
1.6.2023

Tak jako každý rok slavíme 1.června Mezinárodní den dětí, tak ani letošní rok tomu nebylo jinak. V tento den všichni naši žáci dostali sladkou mrazivou odměnu a na den 2.června jsme měli pro všechny naše žáky připraveny soutěže.

Letošní rok se nesl v duchu „Námořníků“.
Děti se tak staly na malou chvíli piráty a na stanovištích, jako např. Lov žraloka, Námořnický parkour, Námořní bitva, Hledání pirátské truhly, Krmení krokodýla aj., si tak mohly zasoutěžit a získat malou odměnu. Na všech stanovištích se poté sčítaly body a děti ač bojovaly samy za sebe, tak v rámci třídy se body sčítaly. Naši námořníci vzhledem ke svému věku a umu, byli rozděleni do 5 kategorií, aby i naši nejmenší měli šanci na výhru.

Věříme, že si všechny děti svůj den užily.

P. Burdíková