Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 8. A třída spala ve škole - 2. února 2023

8. A třída spala ve škole - 2. února 2023Datum konání:
2.2.2023

Ve čtvrtek 2.2. žáci třídy 8.A vyměnili své pohodlné postele za karimatky a žíněnky. Pod vedením pana učitele Chřibka a pana asistenta Musiálka jsme se sešli v 6 hodin večer u pavilonu tělocvičen. Spát jsme měli v zrcadlovém sále. Hned jak jsme tam dorazili, každý zaujal své místo na spaní. Když si už každý zabral své místo na spaní, tak jsme se rozhodli jít si něco zahrát do malé tělocvičny. Pan učitel nám odemknul kabinet TV a my jsme si mohli vzít hokejky na florbal, dresy a brankářské vybavení. V tělocvičně jsme se rozdělili do dvou týmů a začali jsme hrát. Hráli jsme cca hodinu a půl, protože jsme na 9. hodinu večer měli objednanou večeři. Každý měl to, co chtěl. Někdo pizzu, tortillu nebo pizza tyčinky. U jídla jsme si pustili film. Ti, kteří ho ale sledovat nechtěli, se vrátili k povídání si společně s panem učitelem a asistentem. Večerku jsme měli o půlnoci. O půl dvanácté jsme se šli všichni připravit k spánku a pak jsme zalehli a ještě si povídali. Večerka se nakonec posunula až do půl jedné. Dalo se očekávat, že ani o půl jedné nikdo spát ještě nebude. Jeden náš spolužák nám večer řekl, že je náměsíčný. Přes noc dělal podivné věci a my se snažili ho dostat zpátky na své místo. Většina z nás nakonec usnula kolem druhé hodiny v noci. Budíček jsme měli o půl osmé ráno. To už jsme se museli sbalit, uklidit a opustit školu. Doma jsme skoro každý ještě dospávali ve své teplé a měkké posteli. Všichni doufáme, že spaní ve škole zažijeme ještě několikrát a že to bude stejně tak dobré jako nyní.

Jonáš Bělák, žák 8.A