Úvod > Základní škola > Měsíční plán práce > Turnaj ve stolním tenise

Turnaj ve stolním tenise

Datum konání:
8.2.2024

Dne 8.2.2024 se v naší škole uskutečnil Turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo 13 žáků z naší školy. Jednalo se především o žáky z vyššího stupně, kteří pravidelně trénují na naší školní chodbě, ale zúčastnili se také i žáci nižšího stupně. Před začátkem utkání jsme mohli zhlédnout ukázku hráčů z klubu TTC Bolatice. Poté už začaly samotné turnaje mezi dětmi. Během turnaje měli hráči možnost si zkusit hru s automatem na stolní tenis. Po 2 hodinách zajímavých zápasů nám vzniklo následující pořadí. Na 3.místě se umístil Štěpán Baránek, na 2. místě skončil Matěj Svačina a 1.místo obsadil Antonín Štědroň.

Vítězům moc gratuluji a všem ostatním účastníkům turnaje děkuji za účast. Zároveň chci také poděkovat hráčům za ukázku a místním nadšencům, kteří vedou kroužek stolního tenisu za zapůjčení stolů k turnaji.