Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Turnaj ve vybíjené

Turnaj ve vybíjenéDatum konání:
13.2.2024
Naše škola opět slaví skvělý sportovní úspěch, tentokrát v disciplíně vybíjená!

Žáci z nižšího stupně, především z 5. ročníku, se vydali změřit své síly v okrskovém kole soutěže ve vybíjené, které se konalo na ZŠ v Bolaticích v úterý 13. února. Celkem se turnaje zúčastnilo 6 družstev, včetně našeho, a také ZŠ Bolatice, ZŠ Chuchelná, ZŠ Bělá, ZŠ Dolní Benešov a ZŠ Strahovice. Hrálo se systémem každý s každým na dvou hřištích, což zajistilo rychlý průběh turnaje. Naše skvělé družstvo žáků vybojovalo krásné 2. místo, což nám zajistilo postup do okresního kola, jež se koná 22. února také na ZŠ v Bolaticích. Tentokrát bude žáky čekat ještě náročnější výzva.

Složení našeho družstva:

 1. Václav Wollný IV.B
 2. Jan Stromský V.A
 3. Tobiáš Hájek V.A
 4. Samuel Adamec V.A
 5. Viktorie Kožušníková V.A
 6. Adriana Balarínová V.A
 7. Tobiáš Michal V.A
 8. Alena Malohlavová V.B
 9. Jiří Stuchlík V.B
 10. Jakub Svačina V.B
 11. Sára Lukovicsová V.B
 12. Tadeáš Smažík V.B

Srdečně blahopřejeme vítězům a přejeme jim mnoho dalších úspěchů nejen ve sportu!

Mgr. Marek Moravec