Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Talent 2024

Talent 2024Datum konání:
26.1.2024

Talent 2024

V pátek 26. ledna 2024 se na základní škole ve Štěpánkovicích konala jedinečná událost s názvem „Talent 2024“. Tato supershow přinesla oslnivá vystoupení různorodých talentů a nabídla nezapomenutelný zážitek pro všechny přítomné. Moderátorský tým v čele s Jasmínou Alagič Vrbovskou a Davidem Gránským v hvězdném podání Kateřiny Mušíkové a Jana Neuderflöra se postaral o plynulý průběh večera.

Porota složená ze slavných osobností zahrnovala Ewu Farnou (Elžbieta Stoczková), Jara Slávika (Josef Mitoraj), Dianu Mórovou (Lucie Gilarová) a Martu Jandovou (Janu Michejdovou). Vystoupení započal František Tomíček s písní „Když nemůžeš, tak přidej…“, který roztleskal celé publikum. Následoval Marek Beňa, který bravurně zahrál na elektrickou kytaru skladbu „Highway to Hell“ od ACDC. Marta Leščinská oslnila klavírním provedením písně „Shallow“ a Eliška Orlová zaujala svým mistrovským provedením bluesové balady na kytaru. Samuel Krištof se svými pomocníky Janem Ondračkou a Josefem Baránkem předvedl Freestyle bojových umění. Do svého vystoupení zapojil i odvážlivce z publika a poroty, kteří měli možnost vyzkoušet bojová umění na vlastní kůži. Kryštof Anděl překvapil všechny prezentací svého koníčku. Předvedl nám velice rychlé a bravurní skládání airsoftové zbraně. Do celé show tak přidal nečekaný prvek.  Pořadí vystupujících následovalo vystoupením taneční skupiny Billie Jeans, která se skládá z dívek 7. ročníku. Bezchybné a úchvatné vystoupení pak bylo následováno posledním číslem večera, které se neslo v rytmu písně „Counting stars“. Tuto skladbu na klavír zahrála Justýna Moravcová.

Bodové hodnocení a konečné pořadí nakonec ukázaly, že Marek Beňa s kytarovým vystoupením „Highway to Hell“ získal nejvíce hlasů a byl vyhlášen vítězem. Samuel Krištof se umístil na druhém místě, zatímco taneční skupina Billie Jeans obsadila třetí místo.

Celý večer plný talentu, vášně a kreativity zanechal nezapomenutelný dojem na všechny přítomné a potvrdil, že Štěpánkovice mají talent!

Mgr. Petra Lichá