Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sběr kaštanů a žaludů

Sběr kaštanů a žaludůDatum konání:
30.10.2023
Datum ukončení:
3.11.2023

V podzimních měsících na naší škole proběhla již tradiční soutěž ve sběru kaštanů a žaludů. V letošním školním roce se podařilo nasbírat rekordních 2 044 kg těchto plodů. Do soutěže se aktivně zapojilo 61 žáků, a to především z nižšího stupně. Celoškolní soutěž vyhrál žák II.B Daniel Glabazňa, který nasbíral neuvěřitelných 370 kg plodů. Na druhém místě s 260 kg se umístil Zdeněk Hrdlička ze IV.A. Třetí místo patří žákyni Tereze Skuplíkové z II.B a 169 kg plodů. Každý rok také vyhodnocujeme nejpilnější třídu, která získává putovní pohár školy naplněný sladkou odměnou. Letos obhájila prvenství třída II.B paní učitelky Jany Smolkové. Gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem zúčastněným žákům, jejich rodičům a prarodičům, kteří usilovně dětem ve sběru pomáhali.

Mgr. Gabriela Langrová