Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Memoriál Mirko Fišera - Háj ve Slezsku

Memoriál Mirko Fišera - Háj ve SlezskuDatum konání:
3.10.2023

Dne 3.10.2023 se jedenáct žáků z naší školy, z 6. a 7. ročníku, vydalo na atletický závod do Háje ve Slezsku s názvem "Memoriál Mirko Fišera", který má již dlouholetou tradici. Celkem 6 dívek a 5 chlapců muselo překonat několik výzev v podobě následujících atletických disciplín: běh na 60 metrů, šplh na tyči  4,5 metrů, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a běh na 1500 metrů. Ačkoliv naše dívky i chlapci podali úctyhodný výkon, konkurence byla nekompromisní. ZŠ Štěpánkovice si z tohoto závodu přivezla 9. místo. Stupně vítězů převzaly opavské školy, zde je pořadí:

1. místo - ZŠ Opava Otická
2. místo - ZŠ Opava Englišová
3. místo - ZŠ Opava Kylešovice
Žáci naší školy si tuto soutěž se skvělou atmosférou moc užili. Budeme se těšit na příští ročník této soutěže.
Vítězům gratulujeme, pořadatelům děkujeme. Sportu zdar!

Mgr. Marek Moravec