Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Geocaching třídy 7.A: Dobrodružný den na Svobodě

Geocaching třídy 7.A: Dobrodružný den na SvoboděDatum konání:
17.10.2023

Dne 17. října se třída 7.A vydala na vzrušující geocachingovou výpravu ze Štěpánkovic na Svobodu. Sbírali jsme kešky v lese, a to všechno za pomoci tajemných nápověd. Přečtěte si, jak jsme prožili tento chladný, ale příjemný podzimní den.

*Datum: 17. října*

Cesta na Svobodu pěšky byla dobrodružná a vzrušující. Naše třída 7.A se vydala na tuto výpravu s nadšením.

Při hledání kešek jsme využili různé nápovědy, které nám pomohly najít skryté poklady. Byla to výzva, ale náš tým byl neuvěřitelně motivovaný a spolupracoval skvěle. Nejzajímavější na tom všem byly různé podoby kešek. Některé byly ve tvaru ptáčka, jiné vypadaly jako žaludy, a další připomínaly housenky. To dodávalo hledání kešek další rozměr a napětí. Keše byly umístěny na různých místech, jako třeba na stromech, pod kameny nebo schované ve větvích. Každá nová keš byla malým záhadným dobrodružstvím.

Navzdory chladnému počasí byl podzimní den příjemný. Listí na stromech začínalo měnit barvy, což vytvářelo nádhernou atmosféru. Po každém úspěšném nálezu kešky jsme si užili krátkou pauzu na čerstvém vzduchu a obdivovali krásu podzimní přírody.

Celý den jsme si užili do poslední chvíle. Byla to skvělá příležitost pro týmovou práci a prozkoumání okolního prostředí.