Mistr piškvorek 2018

Mistr piškvorek 2018

Ve čtvrtek 15. března se uskutečnil již třetí ročník turnaje v deskových hrách s názvem „Mistr piškvorek 2018“. Celkem 20 přihlášených hráčů se utkalo ve 14 kolech této známé hry. Každý hráč si zahrál proti 14 soupeřům dle švýcarského herního počítačového systému. Losování soupeřů i zpracování výsledků bylo řízeno počítačem, aby byla soutěž spravedlivá pro všechny věkové skupiny žáků. Turnaj měla rychlý spád a správný soutěžní náboj.

Vítězem letošního ročníku se stal Ladislav Harazim z IX. třídy, který se tohoto turnaje zúčastnil poprvé, a prohrál pouze jednu partii. Na druhém místě se umístil Tobiáš Prasek z VI. B třídy, který si oproti minulému ročníku polepšil o 10 míst. Na třetím místě se umístila Anna Trlicová z IX. ročníku, která se tohoto turnaje zúčastnila již podruhé.

Všem soutěžícím patří velké poděkování za snahu, soutěživost a fair play hru.

 Ve