Florbalový turnaj ČEPS CUP nižšího stupně

Florbalový turnaj ČEPS CUP nižšího stupně

V pátek 24. 11. 2017 proběhl turnaj „Čeps cup“ určený pro žáky nižšího stupně základních škol. Turnaje se zúčastnily týmy Bolatic, Vřesiny, Ludgeřovic, Štěpánkovic, Sudic a Chuchelné.

Úvodní zápas turnaje s týmem Vřesiny jsme jednoznačně vyhráli 8 : 0. Naopak další dva zápasy s družstvy Sudic (2 : 4) a Ludgeřovic (4 : 5) jsme smolně prohráli, ať už vinou nešťastně tečované střely nebo gólem v poslední sekundě zápasu. Nejsilnějším týmem, který nakonec postoupil do krajského finále byl tým Bolatic, který nás jednoznačně přehrál v poměru 2 : 7. V závěrečném zápase s Chuchelnou kluci vyškrábali poslední zbytky sil (čtyři zápasy hráli po sobě) a zvítězili 4 : 2. V konečném hodnocení jsme tak obsadili 4. místo ze šesti zúčastněných škol.

 Kluci si vyzkoušeli florbal na vyšší úrovni (v tělocviku je to o něčem jiném) a sportovně musíme uznat, že soupeři, kteří nás porazili byli o chlup, popřípadě o dost lepší. Pozitivem je naopak nízký věkový průměr družstva, který může výkonostně ještě růst.

Sestava týmu: Oskar Wollný, Kristián Křepel, Ondřej Prasek, Tomáš Gvoždík, David Hanzlík, Denis Horák, Marek Kolečkář

Výsledky týmu: Štěpánkovice – Vřesina 8 : 0, Štěpánkovice – Sudice 2 : 4, Štěpánkovice – Ludgeřovice 4 : 5, Štěpánkovice – Bolatice 2 : 7,  Štěpánkovice – Chuchelná 4 : 2