SLUNÍČKA V ZOO
Děti z naší školky si užily krásný výlet do ZOO, kam jsme jeli autobusem. Viděly spoustu zvířat, daly si svačinku i malé občerstvení a celý den si moc užily. Velkým zážitkem byla také jízda zoo vláčkem zpátky. Po veselém dni byly některé děti tak unavené, že cestou autobusem domů usnuly. /MR/