Výlet do ZOO Ostrava s třídou Berušek
V úterý 26. června jsme se s třídou Berušek vydali na výlet do ZOO Ostrava. V dopoledních hodinách nás čekala jízda autobusem, plná smíchu a vzrušení.
V ZOO jsme objevili spoustu zvířat – od opic, pávů, hrochů až po obřího slona. Každé zvíře nás fascinovalo a děti měly své oblíbené exempláře.
Na čerstvém vzduchu jsme si udělali pauzu na svačinu a užili si společné chvíle plné legrace. Výlet byl skvělou příležitostí k poznávání a zábavě s kamarády, a odnášíme si spoustu krásných vzpomínek! /MM/