Den matek ve třídě Sluníčka
Ve třídě Sluníčka jsme oslavili Den matek milou besídkou pro maminky. Děti v kostýmech berušek a čmeláků vystoupily s jarními básničkami, písničkami a tanečky a celé vystoupení se moc vydařilo. Společné odpoledne pokračovalo na školní zahradě formou pikniku. Děti si hrály a dováděly, maminky si při kávě a malém pohoštění příjemně popovídaly. Všichni jsme si užili krásné a pohodové chvíle. /MR/