Den dětí u Berušek
U Berušek jsme si letos Den dětí užili opravdu naplno. Celé dopoledne se neslo v duchu pohádkových postav, které děti provázely při všech aktivitách. Hned od rána panovala veselá nálada a děti se s nadšením zapojovaly do připraveného programu. Nechyběl tanec, při kterém si všichni protáhli tělo a pořádně se pobavili. Následovaly zábavné hry a soutěže, ve kterých děti prokázaly svou šikovnost, rychlost i týmového ducha. Za své úsilí si vysloužily spoustu pochval a radosti z dobře zvládnutých úkolů. Po všech aktivitách přišla na řadu bohatá hostina, na které si děti pochutnaly na připravených dobrotách a doplnily energii po náročném dopoledni.
Den dětí u Berušek byl plný smíchu, radosti a nezapomenutelných zážitků. /MM/