Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velký úspěch chlapců ve skoku do výšky

Velký úspěch chlapců ve skoku do výškyDatum konání:
5.2.2024

Dne 30.1.2024 se vybraní žáci a žákyně vydali do Opavy na Tyršův stadion, aby se zúčastnili okresního kola soutěže ve skoku do výšky. Soutěžilo se ve dvou kategoriích v rámci vyššího stupně: mladší a starší žáci a žákyně. Každé družstvo v dané kategorii bylo zastoupeno čtyřmi členy. Výsledkové umístění družstev určoval součet těch nejlepších výkonů od každého člena v družstvu.

 

Mladší žákyně se umístily mezi nejlepších 10 týmů, starší žákyně se umístily na 12. místě. Starší žáci se zasloužili o velký úspěch, a sice o 1. místo v rámci družstva, jejich součet výkonů se rovnal 635 cm! Dalším úspěchem bylo také umístění žáka Jana Pistoriuse v rámci jednotlivců, který se svým výkonem 165 cm obsadil 3. místo.

 

Přehled členů v jednotlivých družstvech a jejich výkonů:

Mladší žákyně:

 • Ema Neudorflerová (115 cm)
 • Markéta Mušíková (115 cm)
 • Julie Hartošová (105 cm)
 • Michaela Lihotzká (115 cm)

Mladší žáci: ---

Starší žákyně:

 • Kateřina Mušíková (125 cm)
 • Julie Harazimová (--),
 • Anna Vitásková (125 cm)
 • Elen Bajtlová (130 cm)

Starší žáci:

 • Filip Kurka (160 cm),
 • Radim Sněhota (155 cm),
 • Jan Neudörfler (155 cm),
 • Jan Pistorius (165 cm)

 

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy v soutěži a vítězům moc gratulujeme!

Mgr. Marek Moravec