Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Večer kouzelných světýlek 2023

Večer kouzelných světýlek 2023Datum konání:
10.11.2023

V pátek 10.11. 2023 se ozvaly z  místního rozhlasu opět známé písně, které vždy svolávají všechna světýlka, lampiony a strašidla k hasičské zbrojnici, odkud se pak vydají všichni cestou ke škole.  
Letos na všechny diváky čekal na školním hřišti tanec strašidel, který si připravili žáci 1. – 5. ročníku pod vedením svých třídních učitelek.
Poté se už všechna strašidýlka mohla zúčastnit diskotéky s naší strašlivou čarodějnicí.
Na všechny čekalo bohaté občerstvení v prostorách školy, které si pro nás připravilo Sdružení rodičů a přátel školy.
Po škole se opět pohybovala strašlivá strašidla a čekala, který z odvážlivců se odhodlá projít Strašidelnou stezkou. Tu si opět vzali na starost naši deváťáci. I přesto, že se z chodeb linula strašidelná hudba, se našlo velké množství odvážlivců, kteří stezkou prošli. V cíli je pak už čekala sladká odměna za velkou odvahu.

Večer kouzelných světýlek se opět vydařil. Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli, ať už se jedná o učitele, Sdružení rodičů, ale také i členům SDH Štěpánkovice, kteří zajistili bezpečnost lampionového průvodu.

Těšíme se opět příští rok!