Úvod > Aktuality > Vánoční radovánky ve škole

Vánoční radovánky ve škole

Datum konání:
22.12.2023

Poslední den ve škole před Vánocemi jsme se ponořili do atmosféry radosti a očekávání. Třídy se proměnily v pestrá místa plná vánočního veselí. Besídky ve třídách byly přátelskými setkáními se spolužáky a třídními učiteli.

Ve chvílích, kdy se spolužáci sejdou, nápadité dárky představují radostné okamžiky. Děti se sejdou ve třídách, aby výměnou malých pozorností ukázaly, jak jsou si navzájem blízké.

Následně se celá škola shromáždila na schodech, kde se rozhostil zvuk vánočních koled. Tato tradice spojuje všechny žáky a učitele do jednotného hudebního těla, které naplňuje prostor teplem a radostí.

Po koledách se každá třída odebrala na vánoční filmový zážitek. Učitelé i žáci se společně ponoří do kouzla vánočních příběhů a vytvářejí si tak společné vzpomínky.

Takto vydařený poslední den před Vánocemi nejenže naplní školní prostory radostí, ale také posiluje pouta mezi žáky a vytváří nezapomenutelné vzpomínky na vánoční dobu.

Mgr. Petra Lichá