Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Supershow - 21. října 2022

Supershow - 21. října 2022Supershow - 21. října 2022

Dne 21.října 2022 pořádali žáci 9. ročníku v krásně vyzdobené malé tělocvičně Supershow. O hudbu se nám staral po celý večer skvělý hudební tým, který se skládal z Michaela Tomíčka a Sofi Shulgy. Po celý večer se hráli naprosté hudební pecky. Zábavné odpoledne moderovala Pavla Smažíková společně s Davidem Hanzlíkem. Pro žáky vyššího stupně jsme si připravili spoustu her a zábavy. Společně si zahráli šáteček šlapání balónků či objímací šáteček. Do her se zapojili i mnozí učitelé a my jim tímto moc děkujeme. Také byly připraveny dvě stanoviště a to water - pong, kdy se účastníci museli trefovat do kelímku s vodou na druhou stranu stolu. Pokud se trefili, kelímek museli vypít a také pití panáků s vodou na rychlost. Výherci vždy dostali sladkou odměnu. Jakmile se venku stmívalo a hry byly dohrány, začala diskotéka, která se skládala jak se rychlé, tak z pomalé hudby. Všichni jsme si tanec moc užívali. Občerstvení nám zajistilo po celou dobu akce Sdružení rodičů. Přišla nás dokonce navštívit i bývalá paní učitelka Šubová, kterou jsme uvítali hojným potleskem.

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli. Například panu učiteli Večerkovi za zapojení světel a hudby, Sdružení rodičů za občerstvení po celou dobu večera, panu učiteli Mitorajovi, který nám přišel dělat dozor, ale taky paní ředitelce, která nám dovolila akci pořádat. Velký dík taky samozřejmě patří všem zúčastněným. Děkujeme za skvělou atmosféru a legraci, kterou jsme si s vámi užili.

Helene Beinhauerová (žačka IX.třídy)