Soutěže se zúčastnili žáci od prvních do čtvrtých tříd. Své síly porovnávali žáci prvních a druhých tříd a třetích a čtvrtých tříd.
Děti získávaly za každou soutěž žetony, které v konečném součtu určovaly pořadí tříd. Z každé třídy vždy soutěžilo 10 hráčů.
V klání mezi dětmi prvních a druhých tříd se na čtvrtém místě umístili žáci 1. B třídy s16-ti body. Třetí příčku vybojovala 2. A třída, která získala 17 bodů. Stříbro si odnesli žáci 1. A třídy s19-ti body a vítězství patřilo suverénně 2.B třídě, která získala krásných 30 bodů.
Žáci třetích a čtvrtých tříd se o umístění rozdělili takto: S 14-ti body na krásném třetím místě skončila 3. A třída, druhé místo obsadila 3.B s 20-ti body a o vítězství se podělili žáci IV. A a IV. B se shodným počtem bodů.
Dětem se akce líbila a děkujeme všem vyučujícím nižšího stupně, kteří se podíleli na jejím zdárném průběhu.
Vychovatelky ŠD