Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet 8. ročníku do kempu Kajlovec

Školní výlet 8. ročníku do kempu KajlovecDatum konání:
8.6.2023
Datum ukončení:
9.6.2023

Dne 8. – 9. 6.  2023 se uskutečnil školní výlet tříd 8.B a 8.A. Našim cílem byl kemp Kajlovec, který se nachází v Hradci nad Moravicí. Jakmile jsme dorazili na ubytování, tak si všichni uložili věci do úschovny a následně započal pochod v okolí řeky Moravice. Během této zdlouhavé, ale dobrodružné cesty se hrála hra. Ta spočívala v tom, že každý žák měl tři párátka. Pokud však odpověděl formou „ano“, „ne“, „nevím“, musel odevzdat jedno párátko tomu, kdo se ptal. Nebylo vůbec jednoduché se soustředit. Na túře byla nutná pauza, abychom si trochu odpočinuli. Pan učitel odhadoval, že trasa bude dlouhá zhruba 20 kilometrů. Každému to dalo pořádně zabrat. Zajímavou zastávkou byl obchodní řetězec Hruška. Tam se nám naskytla možnost si koupit potraviny a nápoje, na které jsme měli chuť. Po příchodu do kempu nám byl přidělen pokoj. Následovalo osobní volno. Většina spolužáků jistou formou odpočívala, ale někteří neváhali a oddali se různému skotačení. Okolo sedmi hodin večer započal večerní program. Bylo naplánováno pár her s vtipným podtónem. Snahu zorganizovat zábavný večer všichni náramně ocenili. Pak už zbývala jen večerní hygiena    a sprchování. Ve 22:00 nám bylo řečeno, že bychom měli jít spát. Ne každý byl tak unavený, aby usnul hned po večerce. Ráno jsme se chystali na další menší procházku, ta už byla ale o poznání méně náročná. Po obědě jsme se s plnými žaludky rozloučili s kempem a odjeli autobusem zpět do Štěpánkovic.

Za osmý ročník  Adam Kašný (VIII. B)