Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní kolo turnaje v minikopané - 25. října 2022

Školní kolo turnaje v minikopané - 25. října 2022Datum konání:
25.10.2022
Školní kolo turnaje v minikopané - 25. října 2022

V úterý 25. října se uskutečnil turnaj v minikopané pro žáky VII. – IX. tříd. Téměř čtyřicet fotbalistů se účastnilo turnaje který se hrál systémem 5 + 1, kdy se každý tým střetl se všemi soupeři. Na skvěle připraveném „pažitu“ rekonstruovaného školního sportoviště si od prvního zápasu šlo za vítězstvím družstvo devátého ročníku, které celý turnaj vyhrálo, a to získanými devíti body a skórem 10:2. Na druhém místě se umístila třída VIII. A, třetí místo získala třída VIII. B. Díky krásnému počasí a sportovnímu přístupu žáků v duchu fair-play se jednalo o velmi zdařilou akci a společně se těšíme na možnost dalšího sportovního klání. Sportu zdar a fotbalu zvláště!

Školní kolo turnaje v minikopané - 25. října 2022