Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pyžamový den ve třídě 6.A

Pyžamový den ve třídě 6.ADatum konání:
16.11.2022
Pyžamový den ve třídě 6.A

Středa 16.11. se pro žáky šestého ročníku stala zábavným dnem. Kolektiv třídy se dohodl na tom, že stráví den ve škole před prodlouženým volnem netradičním způsobem. Všichni dorazili v pyžamech. Někteří si v lavicích udělali pohodlí a přinesli si deky, polštáře či oblíbené plyšáky. Na hlavách některým svítily čepice na spaní. Přehlídka pyžam byla opravdu bohatá, ve třídě jsme měli růžová prasátka, vánoční pyžama, chlupaté overaly či župany s různými motivy jako například Sponge Bob nebo Mimoni. Během přestávek si žáci z dek vytvořili pod lavicemi pelíšek, kam se unavení náročnou výukou občas museli schovat. Celý den se velice vydařil a byl pro žáky i učitele vítaným zpestřením.

Mgr. Petra Lichá