Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projekt Vánoce ve III. B

Projekt Vánoce ve III. BDatum konání:
19.12.2023

Vánoce, které připomínají narození Ježíše Krista, navazují na pohanské oslavy zimního slunovratu. Všichni se na ně těšíme, nejvíce však děti.

     V III. B jsme si s dětmi Vánoce připomněli projektovým dnem, který se konal 19. prosince. Přečetli jsme si něco o historii Vánoc, vyzkoušeli vánoční zvyky, zazpívali jsme si koledy, procvičili si učivo prostřednictvím pracovních listů a vytvořili drobné dárečky. Děti pracovaly samostatně nebo ve dvojicích, hravě si poradily s jednotlivými úkoly a prokázaly zručnost při tvorbě malých sněhuláků. Také nás navštívila Barborka Švábíková, která žije v italské Pise. Děti se tak dozvěděly informace o zvycích a oslavě Vánoc v Itálii.

    Vyučování probíhalo v pohodovém a klidném duchu a dětem se velmi líbilo.

 

Mgr. Branislava Švábíková - třídní učitelka