Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > O Popelce trochu jinak- divadelní scénka Čtenářského klubu

O Popelce trochu jinak- divadelní scénka Čtenářského klubuDatum konání:
31.1.2024

Letošní členové Čtenářského klubu /16 žáků  ze 6. tříd a ze 7. B/ mají rádi divadelní představení. V prosinci s úspěchem uvedli „Živý Betlém“ pro žáky nižšího stupně a ve středu 31. 1. 2024 na slavnostním shromáždění naší školy k ukončení prvního pololetí školního roku krátkou scénku  „O Popelce“. Jednalo se o netradiční zpracování známé pohádky založené na vtipných dialozích. Doufáme, že se dětem naše vystoupení líbilo. Všem členům klubu děkuji za jejich aktivitu a chuť naučit se něco nového a také za odvahu vystoupit před svými spolužáky.                                                          Mgr.  Magda Stříbná