Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Florbalové mistrovství Hlučínska - 1. listopadu 2022

Florbalové mistrovství Hlučínska - 1. listopadu 2022Datum konání:
1.11.2022
Florbalové mistrovství Hlučínska - 1. listopadu 2022

V úterý 1. listopadu odjeli naši chlapci z 8. – 9. ročníku na florbalový turnaj do Bolatic. Florbalového mistrovství Hlučínska se zúčastnilo 8 školních týmů rozlosovaných do dvou skupin. Naši chlapci obsadili v B skupině 1. místo, když porazili Kobeřice 3 : 1, remízovali s Dolním Benešovem a s Oldřišovem 1 : 1. Postup do semifinále jsme měli v kapse. V rozhodujícím semifinále jsme prohráli  s týmem z Bohuslavic 2 : 4 a v boji o 3. místo jsme rovněž prohráli 0 : 3. Chlapci v sestavě Ondřej Prasek, Tomáš Gvoždík, Matěj Přeučil, Nikolas Pavelek, Štěpán Vendelín, Dominik Ondrášek, Jan Neudörfler a Matyáš Ceplý  po pěti utkáních vybojovali krásné 4. místo. Za vzornou reprezentaci školy chlapcům děkujeme.

Mgr. Martin Večerek