Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Divadelní představení II. B třídy - 12. května 2023

Divadelní představení II. B třídy - 12. května 2023Datum konání:
14.5.2023

Druhou květnovou neděli, která letos připadla na 14. května, mají všechny maminky svátek. Je „Den matek“ a my vzdáváme dík všem maminkám za jejich lásku, péči a ochotu, obětavost a výchovu. Děti svými dárky dávají maminkám najevo, jak je mají rády. Nejkrásnější jsou dárky, které děti vyrobí samy. I děti ze základní školy ve Štěpánkovicích si v pátek odnášely různá přáníčka, kytičky a drobné dárečky. Děti II. B třídy připravily pro své maminky krásné vystoupení. Prostřednictvím papírových loutek předvedly pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících, zazpívaly písničku a zarecitovaly básničky. Maminkám se představení líbilo a odcházely s mírným dojetím, ale hlavně s úsměvem na tváři.

Ing. Mgr. Branislava Švábíková