Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den obce: Štafetový běh družstev

Den obce: Štafetový běh družstevDatum konání:
1.6.2024

V sobotu 1. června 2024 se v rámci oslav Dne obce uskutečnil dlouho očekávaný štafetový běh družstev. Tento jedinečný závod přinesl nejen sportovní zážitky, ale také posílil místního komunitního ducha a spojil současné žáky naší základní školy s jejími bývalými žáky, kteří nyní studují na středních školách.

První ročník tohoto štafetového běhu, který se skládal z dvanácti úseků po 125 metrech, přinesl napínavý souboj až do posledních metrů. Současní žáci základní školy nastoupili proti svým starším kolegům, kteří již studují na středních školách, a atmosféra byla plná napětí a očekávání.

Vítězství si nakonec po strhujícím závodě vybojovali žáci základní školy. Tým ve složení David Nevřela, Elen Bajtlová, Jan Pistorius, Eva Oberherrová, Kateřina Mušíková, Anna Vitásková, Julie Harazimová, Lukáš Stuchlík, Jan Lusar, Josef Baránek, Michaela Zálohová a Radim Sněhota ukázal skvělou spolupráci a vytrvalost. Tito mladí sportovci zaslouženě získali první místo a odnesli si vítězný pohár.

Poděkování patří také týmu středoškoláků, vedenému Davidem Hanzlíkem, kteří se postarali o sestavení družstva, předvedli výborný výkon, sportovního  ducha, odhodlání a vytvořili nezapomenutelný závod plný emocí.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich úsilí a nadšení. Už nyní se těšíme na příští ročník, kde se současní šampioni pokusí obhájit svůj titul a putovní pohár. Přejeme všem mnoho úspěchů v dalších sportovních výzvách a těšíme se na opětovné setkání příští rok.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a průběhu tohoto úžasného dne.

 

20240601_180858.jpg