Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Člověče, nezlob se - 20. března 2023

Člověče, nezlob se - 20. března 2023Datum konání:
20.3.2023

20.3. pořádala školní družina již 4.ročník oblíbené soutěže „Člověče, nezlob se !“

Ve velké tělocvičně se na hracím poli utkaly děti prvních až třetích tříd. Paní učitelky vybraly 4 děti představující „živé“ figurky a jednoho „kulače“, který zkoušel své štěstí s hrací kostkou.

Všechny děti ze třídy se prostřídaly, aby okusily zážitek závodění. Na hrací ploše soutěžilo najednou šest tříd, každá ve své vylosované barvě. Z vítězství se velmi radovala 1.B třída, druhé místo získala 2.B třída a třetí příčku si vybojovala 3.A třída. O čtvrté, páté a šesté místo se podělila 1.A, 2.A a 3.B třída. Po celou dobu soutěže byla napjatá atmosféra, své hráče povzbuzovaly všechny nehrající děti včetně třídních učitelek. Děti si soutěž náramně užily a již se těší na další ročník. Nikdo se nemohl zlobit. Je to přece hra = ČLOVĚČE, NEZLOB SE !

Ludmila Moravcová a Sylva Lacková