ZŠ a MŠ Štěpánkovice
Zahradní 10

Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice
příspěvková organizace
Zahradní 10, 747 28 Štěpánkovice

Email: info@zsstepankovice.cz


Klasifikace a organizace školy od 8. června

Vážení rodiče a žáci,

obracím se na vás s informacemi, které souvisí se závěrem školního roku. Přestože II. pololetí bylo velmi, velmi netradiční bude dle školní legislativy ukončeno tradičně, a to uzavřením klasifikace a předáním vysvědčení, kde budou jednotlivé předměty hodnoceny známkou.

Od dnešního dne jsou vám ve Škole OnLine k dispozici náhledy celkových průměrů známek u jednotlivých předmětů. Uzavření klasifikace proběhne v pondělí 22. června do 12.00 hodin. V případě nejasností prosím kontaktujte učitele daného předmětu.

V rámci uvolňování hygienických opatření, budou od 8. června probíhat na II. stupni školy třídnické hodiny a u vybraných žáků konzultace. Věříme, že třídnické hodiny, bohužel v maximálním počtu 15ti žáků, napomohou k obnovení sociálních vazeb v třídních kolektivech, stejně tak jako individuální konzultace, které si kladou za cíl v co největší míře objektivizovat získanou známku.

V otázce uzavírání klasifikace vycházíme z manuálu MŠMT a z naší pedagogické zkušenosti a praxe. Závěrečné hodnocení žáka na vysvědčení zohlední:

1) podklady pro hodnocení získané v druhém pololetí, tzn. do 10. března 2020

2) podpůrně podklady pro hodnocení získané v době distančního vzdělávání

3) podpůrně hodnocení výsledků vzdělávání žáka za první pololetí školního roku 2019/2020  

 

děkuji za vstřícnost

Michael PavlásekCopyright 2020 | ZŠ a MŠ Štěpánkovice | Created by FajnyWEB.cz