ZŠ a MŠ Štěpánkovice
Zahradní 10

Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice
příspěvková organizace
Zahradní 10, 747 28 Štěpánkovice

Email: info@zsstepankovice.cz


Mistr piškvorek 2019

Mistr piškvorek 2019

Ve čtvrtek 2. května se uskutečnil již čtvrtý ročník turnaje v deskových hrách s názvem „Mistr piškvorek 2019“. Celkem 24 přihlášených hráčů se utkalo ve 12 kolech této známé hry. Turnaj proběhl podle švýcarského herního počítačového systému, aby vše proběhlo regulerně a podle pravidel. Každý ze soutěžících zažil alespoň jednou radost z vítězství, což vypovídalo o vyrovnané hře až do posledního kola. Pořadí se neustále měnilo a o umístění rozhodovaly jen desetiny bodu. Po hodině hry však bylo rozhodnuto. Vítězem letošního turnaje se stal Michal Sivák z IX. B třídy, který dosáhl v tomto turnaji na stupně vítězů poprvé. Na druhém místě se umístil Vojtěch Jehlář ze VII. A třídy, který si oproti minulému ročníku polepšil o 6 míst a na třetím místě skončil Tobiáš Prasek ze VII. B třídy, který se umístil na stupních vítězů již podruhé za sebou. Věřím, že v deskových hrách budeme pokračovat také v příštím školním roce.  

 

                                                                                                                                                                       VeCopyright 2019 | ZŠ a MŠ Štěpánkovice | Created by FajnyWEB.cz