Kuličkiáda 2019

Letošní květnové deštivé počasí odsunulo termín konání Kuličkiády na měsíc červen. Ve středu 19.6.2019 bylo nádherné slunné počasí a hráči netrpělivě očekávali začátek utkání. První duel se odehrál mezi paní učitelkou Langrovou a panem učitelem Večerkem. Při této hře pan učitel Večerek názorně vysvětlil soutěžícím pravidla. Poměřit své síly ve cvrnkání kuliček přišli žáci od druhé do páté třídy. V zápalu hry nikdo nepostřehl, že se již hodinu intenzivně hraje. Všichni byli soustředěni a počítač vybíral stále nové zápolící dvojice. V letošním kole Kuličkiády se sešlo hodně nových tváří. Někteří žáci hráli tuto hru teprve poprvé a hned byli úspěšní a soutěž vyhráli.

Umístění chlapců :          1.místo Lukáš Gratza II.A, 2.místo Josef Baránek III.tř., 3.místo Václav Mušík II.A

Umístění děvčat:             1.místo Adéla Schreierová III.tř., 2.místo Karolína Křížová III.tř., 3.místo Adéla Stuchlíková IV.B

A jak skončil duel mezi paní učitelkou a panem učitelem? Vyhrál pan učitel Večerek. Kdo vyhraje příště? Tak na to se přijďte podívat a zahrát si zase za rok. Těšíme se na vás