Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy

Dobrý den,

obracím se na vás s informací v souvislosti s možnou žádostí o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy).

"Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení uplatňuje zaměstnanec tiskopisem Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy), který mu vydá ve 2 vyhotoveních výchovné zařízení (škola), které dítě navštěvuje. Zaměstnanec doplní část B tiskopisu a předá je neprodleně svému zaměstnavateli, který pak podklady pro výplatu dávky předá dále příslušné OSSZ."

Tiskopis můžete obdržet již od zítřka středy 11. 3. 2020 od 7.30 v kanceláři školy, popřípadě máte možnost si ho zde stáhnout na www. zsstepankovice.cz-základní škola-aktuality, vyplnit a předložit škole k potvrzení. Kontaktujte nejprve školu telefonicky 553 675 129 a dohodněte si čas předání.

S pozdravem

Michael Pavlásek


Copyright 2020 | ZŠ a MŠ Štěpánkovice | Created by FajnyWEB.cz